BKS
Annelie Behring, 12580
Öppen Mixed Dubbel, Pool 11 , Bana 211
Lag 1:  Eva Grundström, 30685 - Olle Larsson, 11451   018
Lag 2:  Gabriella Karp, 13884 - Mats Lindgren, 13891   LEJ
Lag 3:  Birgitta Ekroth, 20941 - Lars Ekroth, 20942   BOO
Lag 4: Annelie Behring, 12580 - Jesper Sjöberg, 30899   BKS

Dam Singel, Pool 16 , Bana 228
Lag 1:  Kerstin Hjelm, 25389   CPC
Lag 2:  Ulla Schönning, 25571   KLO
Lag 3: Annelie Behring, 12580   BKS
Lag 4:  Carina Nilsson, 11416   HPK

Dam Trippel, Pool 4 , Bana 171-172
Lag 1:  Monica Buchheim, 29942 - Camilla Dufvenfelt, 21500 - Ulla Wahlstedt, 20252   BRO
Lag 2:  Ingrid Bengtsson, 27921 - Charlotte Thorén, 30909 - Yvonne Åkesson, 29298   CPC
Lag 3:  Vakant
Lag 4: Annelie Behring, 12580 - Emma Larsson, 27242 - Marie Nord, 14476   BKS

Dam Dubbel, Pool 3 , Bana 230
Lag 1:  Agneta Lundgren, 27519 - Birgitta Westerlund, 28102   FFB
Lag 2: Annelie Behring, 12580 - Marie Nord, 14476   BKS
Lag 3:  Annicka Bergström, 23788 - Anita Sidhagen, 21877   BVP
Lag 4:  Greta Hedqvist, 27829 - Airi Johansson, 27548   KLX

Jörgen Jensen, 13866
Öppen Trippel, Pool 17 , Bana 285-286
Lag 1:  Malin Gustafsson, 13879 - Majlis Israelsson, 22836 - Pierre Renkonen, 13896   NOR
Lag 2:  Jerker Axelsson, 30055 - Tobias Wallden, 29905 - Kenneth Larsson, 30057   KLB
Lag 3: Jörgen Jensen, 13866 - Leif Karlsson, 15093 - Jörgen Strende, 14243   BKS
Lag 4:  Dag Hervieu, 15007 - Kenneth Marell, 15077 - Jan Östgren, 20253   BRO

Öppen Dubbel, Pool 7 , Bana 259
Lag 1:  Kenneth Marell, 15077 - Jan Vejdegren, 14436   BRO
Lag 2:  Patrik Myhre, 29657 - Mats Nordqvist, 28999   LBJ
Lag 3: Jörgen Jensen, 13866 - Leif Karlsson, 15093   BKS
Lag 4:  Niklas Marklund, 11826 - Hasse Silverberg, 14932   SIT

Leif Karlsson, 15093
Öppen Trippel, Pool 17 , Bana 285-286
Lag 1:  Malin Gustafsson, 13879 - Majlis Israelsson, 22836 - Pierre Renkonen, 13896   NOR
Lag 2:  Jerker Axelsson, 30055 - Tobias Wallden, 29905 - Kenneth Larsson, 30057   KLB
Lag 3: Jörgen Jensen, 13866 - Leif Karlsson, 15093 - Jörgen Strende, 14243   BKS
Lag 4:  Dag Hervieu, 15007 - Kenneth Marell, 15077 - Jan Östgren, 20253   BRO

Öppen Dubbel, Pool 7 , Bana 259
Lag 1:  Kenneth Marell, 15077 - Jan Vejdegren, 14436   BRO
Lag 2:  Patrik Myhre, 29657 - Mats Nordqvist, 28999   LBJ
Lag 3: Jörgen Jensen, 13866 - Leif Karlsson, 15093   BKS
Lag 4:  Niklas Marklund, 11826 - Hasse Silverberg, 14932   SIT

Pirjo Karlsson, 15092
Dam Trippel, Pool 3 , Bana 169-170
Lag 1:  Eva Grundström, 30685 - Ingalill Halvarsson, 11741 - Marianne Henriksson, 11736   018
Lag 2:  Cecilia Andersson, 12008 - Gunnel Andersson, 12011 - Katharina Göthlin, 22528   SIM
Lag 3: Pirjo Karlsson, 15092 - Eva-Lena Malm, 13867 - Anne-Marie Olsson, 23555   BKS
Lag 4:  Monica Eriksson, 11263 - Gabriella Karp, 13884 - Gitten Råsander, 11267   LEJ

Dam Dubbel, Pool 10 , Bana 237
Lag 1: Pirjo Karlsson, 15092 - Eva-Lena Malm, 13867   BKS
Lag 2:  Therese Broberg, 18279 - Signe Holgersson, 24649   BTT
Lag 3:  Ulla Bergbom, 19538 - Birgitta Elvingson, 28805   LUL
Lag 4:  Agneta Garpenskog, 27123 - Carina Nilsson, 11416   HPK

Emma Larsson, 27242
Dam Trippel, Pool 4 , Bana 171-172
Lag 1:  Monica Buchheim, 29942 - Camilla Dufvenfelt, 21500 - Ulla Wahlstedt, 20252   BRO
Lag 2:  Ingrid Bengtsson, 27921 - Charlotte Thorén, 30909 - Yvonne Åkesson, 29298   CPC
Lag 3:  Vakant
Lag 4: Annelie Behring, 12580 - Emma Larsson, 27242 - Marie Nord, 14476   BKS

Dam Dubbel, Pool 22 , Bana 249
Lag 1:  Anna-Lena Ericsson, 10865 - Iiris Heinonen, 10874   EBP
Lag 2:  Sandra Jönsson, 12022 - Nina Roth, 19181   ÅST
Lag 3: Emma Larsson, 27242 - Anne-Marie Olsson, 23555   BKS
Lag 4:  Christina Berglund, 29241 - Leena Lilja, 15203   FPS

Patric Larsson, 15378
Öppen Mixed Trippel, Pool 19 , Bana 237-238
Lag 1:  Karina Larsen, 29120 - Bertil Rosenkvist, 12855 - Stefan Schönhult, 25551   TBG
Lag 2:  Carina Nilsson, 11416 - Jimmie Olsen, 12094 - Pontus Thuresson, 11382   HPK
Lag 3: Patric Larsson, 15378 - Marie Nord, 14476 - Jörgen Strende, 14243   BKS
Lag 4:  Signe Holgersson, 24649 - Ulf Söderström, 11937 - Pontus Tengström, 10736   BTT

Öppen Mixed Dubbel, Pool 23 , Bana 223
Lag 1:  Anna-Karin Gräffelt, 22882 - Bosse Gustafsson, 12106   OPP
Lag 2:  Carl Ahlstrand, 14793 - Malin Kallbro, 29292   ÅST
Lag 3:  Gösta Berg, 23890 - Carina Ellvin, 28015   SUM
Lag 4: Patric Larsson, 15378 - Marie Nord, 14476   BKS

Öppen Singel, Pool 10 , Bana 210
Lag 1:  Jan-Åke Öst, 11957   018
Lag 2: Patric Larsson, 15378   BKS
Lag 3:  Alexander Heikkinen, 27429   POM
Lag 4:  Ronny Carlsson, 27396   KAJ

Öppen Trippel, Pool 18 , Bana 287-288
Lag 1:  Marcus Fredriksson, 30022 - Robert Lindström, 22105 - Daniel Rosenlund, 24868   KAJ
Lag 2: Patric Larsson, 15378 - Jonas Strende, 16577 - Roger Söder, 14246   BKS
Lag 3:  Lars Finné, 12078 - Thomas Finné, 12081 - Jimmie Olsen, 12094   HPK
Lag 4:  Håkan Bergström, 23785 - Stefan Johansson, 13963 - Jan Östberg, 25094   SVÄ

Öppen Dubbel, Pool 25 , Bana 277
Lag 1:  Nicklas Gustavsson, 30649 - Harri Kolehimainen, 29006   HOF
Lag 2:  Tommy Bagge, 19497 - Christina Nilsson, 27760   USK
Lag 3:  Kent Jakobsson, 21618 - Mathias Lönngren, 28014   BOO
Lag 4: Patric Larsson, 15378 - Jonas Strende, 16577   BKS

Eva-Lena Malm, 13867
Dam Trippel, Pool 3 , Bana 169-170
Lag 1:  Eva Grundström, 30685 - Ingalill Halvarsson, 11741 - Marianne Henriksson, 11736   018
Lag 2:  Cecilia Andersson, 12008 - Gunnel Andersson, 12011 - Katharina Göthlin, 22528   SIM
Lag 3: Pirjo Karlsson, 15092 - Eva-Lena Malm, 13867 - Anne-Marie Olsson, 23555   BKS
Lag 4:  Monica Eriksson, 11263 - Gabriella Karp, 13884 - Gitten Råsander, 11267   LEJ

Dam Dubbel, Pool 10 , Bana 237
Lag 1: Pirjo Karlsson, 15092 - Eva-Lena Malm, 13867   BKS
Lag 2:  Therese Broberg, 18279 - Signe Holgersson, 24649   BTT
Lag 3:  Ulla Bergbom, 19538 - Birgitta Elvingson, 28805   LUL
Lag 4:  Agneta Garpenskog, 27123 - Carina Nilsson, 11416   HPK

Marie Nord, 14476
Öppen Mixed Trippel, Pool 19 , Bana 237-238
Lag 1:  Karina Larsen, 29120 - Bertil Rosenkvist, 12855 - Stefan Schönhult, 25551   TBG
Lag 2:  Carina Nilsson, 11416 - Jimmie Olsen, 12094 - Pontus Thuresson, 11382   HPK
Lag 3: Patric Larsson, 15378 - Marie Nord, 14476 - Jörgen Strende, 14243   BKS
Lag 4:  Signe Holgersson, 24649 - Ulf Söderström, 11937 - Pontus Tengström, 10736   BTT

Öppen Mixed Dubbel, Pool 23 , Bana 223
Lag 1:  Anna-Karin Gräffelt, 22882 - Bosse Gustafsson, 12106   OPP
Lag 2:  Carl Ahlstrand, 14793 - Malin Kallbro, 29292   ÅST
Lag 3:  Gösta Berg, 23890 - Carina Ellvin, 28015   SUM
Lag 4: Patric Larsson, 15378 - Marie Nord, 14476   BKS

Dam Singel, Pool 10 , Bana 222
Lag 1:  Berit Åslin, 12411   SUN
Lag 2:  Erika Hedström, 27728   ÖRE
Lag 3:  Cecilia Holm, 24525   LID
Lag 4: Marie Nord, 14476   BKS

Dam Trippel, Pool 4 , Bana 171-172
Lag 1:  Monica Buchheim, 29942 - Camilla Dufvenfelt, 21500 - Ulla Wahlstedt, 20252   BRO
Lag 2:  Ingrid Bengtsson, 27921 - Charlotte Thorén, 30909 - Yvonne Åkesson, 29298   CPC
Lag 3:  Vakant
Lag 4: Annelie Behring, 12580 - Emma Larsson, 27242 - Marie Nord, 14476   BKS

Dam Dubbel, Pool 3 , Bana 230
Lag 1:  Agneta Lundgren, 27519 - Birgitta Westerlund, 28102   FFB
Lag 2: Annelie Behring, 12580 - Marie Nord, 14476   BKS
Lag 3:  Annicka Bergström, 23788 - Anita Sidhagen, 21877   BVP
Lag 4:  Greta Hedqvist, 27829 - Airi Johansson, 27548   KLX

Anne-Marie Olsson, 23555
Öppen Mixed Trippel, Pool 12 , Bana 223-224
Lag 1:  Fredrik Holmqvist, 23289 - Andreas Petersson, 23481 - Therése Sjöström, 11369   HÄL
Lag 2: Anne-Marie Olsson, 23555 - Lennart Roos, 26085 - Monika Roos, 26084   BKS
Lag 3:  Annelie Cavallin, 11119 - Annelie Ehrenros, 30174 - Jan Norberg, 29282   AIK
Lag 4:  Erik Ekström, 25780 - Kate Lind, 28578 - Ylva Mellin, 19816   ÖSK

Öppen Mixed Dubbel, Pool 5 , Bana 205
Lag 1:  Annicka Bergström, 23788 - Magnus Bergström, 12714   BVP
Lag 2:  Therese Göthe, 21327 - Patrick Roselin, 19994   ÖSK
Lag 3:  Emma Köhalmi, 41 - Thomas Wiede, 12100   HPK
Lag 4: Anne-Marie Olsson, 23555 - Jörgen Strende, 14243   BKS

Dam Trippel, Pool 3 , Bana 169-170
Lag 1:  Eva Grundström, 30685 - Ingalill Halvarsson, 11741 - Marianne Henriksson, 11736   018
Lag 2:  Cecilia Andersson, 12008 - Gunnel Andersson, 12011 - Katharina Göthlin, 22528   SIM
Lag 3: Pirjo Karlsson, 15092 - Eva-Lena Malm, 13867 - Anne-Marie Olsson, 23555   BKS
Lag 4:  Monica Eriksson, 11263 - Gabriella Karp, 13884 - Gitten Råsander, 11267   LEJ

Dam Dubbel, Pool 22 , Bana 249
Lag 1:  Anna-Lena Ericsson, 10865 - Iiris Heinonen, 10874   EBP
Lag 2:  Sandra Jönsson, 12022 - Nina Roth, 19181   ÅST
Lag 3: Emma Larsson, 27242 - Anne-Marie Olsson, 23555   BKS
Lag 4:  Christina Berglund, 29241 - Leena Lilja, 15203   FPS

Lennart Roos, 26085
Öppen Mixed Trippel, Pool 12 , Bana 223-224
Lag 1:  Fredrik Holmqvist, 23289 - Andreas Petersson, 23481 - Therése Sjöström, 11369   HÄL
Lag 2: Anne-Marie Olsson, 23555 - Lennart Roos, 26085 - Monika Roos, 26084   BKS
Lag 3:  Annelie Cavallin, 11119 - Annelie Ehrenros, 30174 - Jan Norberg, 29282   AIK
Lag 4:  Erik Ekström, 25780 - Kate Lind, 28578 - Ylva Mellin, 19816   ÖSK

Öppen Mixed Dubbel, Pool 10 , Bana 210
Lag 1:  Jack Jansson Carlsson, 24958 - Kate Jansson, 24542   ÖDE
Lag 2: Lennart Roos, 26085 - Monika Roos, 26084   BKS
Lag 3:  Joakim Trogen, 15836 - Sanna Trogen, 10911   DEB
Lag 4:  Monica Buchheim, 29942 - Jan Vejdegren, 14436   BRO

V55 Singel, Pool 29 , Bana 273
Lag 1: Lennart Roos, 26085   BKS
Lag 2:  Bo Haraldsson, 15546   HÄL
Lag 3:  Lars Cato, 18490   KÄV
Lag 4:  Bo Wahrgren, 15590   DIF

Monika Roos, 26084
Öppen Mixed Trippel, Pool 12 , Bana 223-224
Lag 1:  Fredrik Holmqvist, 23289 - Andreas Petersson, 23481 - Therése Sjöström, 11369   HÄL
Lag 2: Anne-Marie Olsson, 23555 - Lennart Roos, 26085 - Monika Roos, 26084   BKS
Lag 3:  Annelie Cavallin, 11119 - Annelie Ehrenros, 30174 - Jan Norberg, 29282   AIK
Lag 4:  Erik Ekström, 25780 - Kate Lind, 28578 - Ylva Mellin, 19816   ÖSK

Öppen Mixed Dubbel, Pool 10 , Bana 210
Lag 1:  Jack Jansson Carlsson, 24958 - Kate Jansson, 24542   ÖDE
Lag 2: Lennart Roos, 26085 - Monika Roos, 26084   BKS
Lag 3:  Joakim Trogen, 15836 - Sanna Trogen, 10911   DEB
Lag 4:  Monica Buchheim, 29942 - Jan Vejdegren, 14436   BRO

Jesper Sjöberg, 30899
Öppen Mixed Dubbel, Pool 11 , Bana 211
Lag 1:  Eva Grundström, 30685 - Olle Larsson, 11451   018
Lag 2:  Gabriella Karp, 13884 - Mats Lindgren, 13891   LEJ
Lag 3:  Birgitta Ekroth, 20941 - Lars Ekroth, 20942   BOO
Lag 4: Annelie Behring, 12580 - Jesper Sjöberg, 30899   BKS

Jonas Strende, 16577
Öppen Trippel, Pool 18 , Bana 287-288
Lag 1:  Marcus Fredriksson, 30022 - Robert Lindström, 22105 - Daniel Rosenlund, 24868   KAJ
Lag 2: Patric Larsson, 15378 - Jonas Strende, 16577 - Roger Söder, 14246   BKS
Lag 3:  Lars Finné, 12078 - Thomas Finné, 12081 - Jimmie Olsen, 12094   HPK
Lag 4:  Håkan Bergström, 23785 - Stefan Johansson, 13963 - Jan Östberg, 25094   SVÄ

Öppen Dubbel, Pool 25 , Bana 277
Lag 1:  Nicklas Gustavsson, 30649 - Harri Kolehimainen, 29006   HOF
Lag 2:  Tommy Bagge, 19497 - Christina Nilsson, 27760   USK
Lag 3:  Kent Jakobsson, 21618 - Mathias Lönngren, 28014   BOO
Lag 4: Patric Larsson, 15378 - Jonas Strende, 16577   BKS

Jörgen Strende, 14243
Öppen Mixed Trippel, Pool 19 , Bana 237-238
Lag 1:  Karina Larsen, 29120 - Bertil Rosenkvist, 12855 - Stefan Schönhult, 25551   TBG
Lag 2:  Carina Nilsson, 11416 - Jimmie Olsen, 12094 - Pontus Thuresson, 11382   HPK
Lag 3: Patric Larsson, 15378 - Marie Nord, 14476 - Jörgen Strende, 14243   BKS
Lag 4:  Signe Holgersson, 24649 - Ulf Söderström, 11937 - Pontus Tengström, 10736   BTT

Öppen Mixed Dubbel, Pool 5 , Bana 205
Lag 1:  Annicka Bergström, 23788 - Magnus Bergström, 12714   BVP
Lag 2:  Therese Göthe, 21327 - Patrick Roselin, 19994   ÖSK
Lag 3:  Emma Köhalmi, 41 - Thomas Wiede, 12100   HPK
Lag 4: Anne-Marie Olsson, 23555 - Jörgen Strende, 14243   BKS

Öppen Singel, Pool 4 , Bana 204
Lag 1:  Thomas Wiede, 12100   HPK
Lag 2: Jörgen Strende, 14243   BKS
Lag 3:  Leif Bäckström, 13987   MAR
Lag 4:  Dan Edman, 15543   RON

Öppen Trippel, Pool 17 , Bana 285-286
Lag 1:  Malin Gustafsson, 13879 - Majlis Israelsson, 22836 - Pierre Renkonen, 13896   NOR
Lag 2:  Jerker Axelsson, 30055 - Tobias Wallden, 29905 - Kenneth Larsson, 30057   KLB
Lag 3: Jörgen Jensen, 13866 - Leif Karlsson, 15093 - Jörgen Strende, 14243   BKS
Lag 4:  Dag Hervieu, 15007 - Kenneth Marell, 15077 - Jan Östgren, 20253   BRO

Öppen Dubbel, Pool 23 , Bana 275
Lag 1:  Robin Eiselt Ohlsson, 22600 - Daniel Trobäck, 11940   KLL
Lag 2:  Håkan Eriksson, 18256 - Krister Lindberg, 12511   AIK
Lag 3:  Bosse Gustafsson, 12106 - Lasse Kallionpää, 22880   OPP
Lag 4: Jörgen Strende, 14243 - Roger Söder, 14246   BKS

Roger Söder, 14246
Öppen Trippel, Pool 18 , Bana 287-288
Lag 1:  Marcus Fredriksson, 30022 - Robert Lindström, 22105 - Daniel Rosenlund, 24868   KAJ
Lag 2: Patric Larsson, 15378 - Jonas Strende, 16577 - Roger Söder, 14246   BKS
Lag 3:  Lars Finné, 12078 - Thomas Finné, 12081 - Jimmie Olsen, 12094   HPK
Lag 4:  Håkan Bergström, 23785 - Stefan Johansson, 13963 - Jan Östberg, 25094   SVÄ

Öppen Dubbel, Pool 23 , Bana 275
Lag 1:  Robin Eiselt Ohlsson, 22600 - Daniel Trobäck, 11940   KLL
Lag 2:  Håkan Eriksson, 18256 - Krister Lindberg, 12511   AIK
Lag 3:  Bosse Gustafsson, 12106 - Lasse Kallionpää, 22880   OPP
Lag 4: Jörgen Strende, 14243 - Roger Söder, 14246   BKS